40’lı Yaşlardaki Kadınlar İçin 5 Muhteşem Saç Kesimi

40’lı Yaşlardaki Kadınlar İçin 5 Muhteşem Saç Kesimi
3 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 706 kez okundu.

Uzun ve Katlı Kesimler


İyi haber! Eğer saçınız uzunsa ve uzun saç kullanmayı da çok seviyordanız yıllar geçtikçe onlara kat verebilirsiniz. Çünkü 40 yaşından sonra hepimizin saçları zayıflamaya başlar. Bu nedenle de saçınız daha sönük bir görüntüye kavuşur. Ancak tabakalara ayrılmış ve katlı kesilmiş saçlar saçınızı daha yoğun gösterir. Hele bir de bu katlara tatlı dalgalar verdiğinizde çok daha güzel bir görüntü elde edersiniz.

Dalgalı Küt 


40’lı yaşlarda saçlarda yaşanan incelmeyle birlikte saçınızın daha elastic hale geldiğini görürsünüz. Bu nedenle de daha stresli olan saçınız çok daha kolay kırılır. Ancak doğal olarak şekillendirilmiş dalgalı bir küt saç dipte dolgunluk yaratarak saçınıza daha hacimli bir görüntü kazandırır. Bu nedenle bir maşa yardımıyla saçlarınızın uçlarına dalgalar verebilirsiniz.

Modern Shag


Modern bir kısa kesim her zaman için sizi oldukça havalı gösterir. Ayrıca mükemmel bir üslupla kesilmiş bu saç saçınızın daha pırıl pırıl görünmesini sağlar ve nemini daha iyi tutan kısa saçınız her daim sağlıklı görünmeyi başarır. Çok fazla işleme gerek kalmayan bir modele ihtiyacınız varsa böyle bir modeli deneyebilirsiniz.

Kahküllü Kısa Küt


Bu kesimi iki nedenden ötürü çok seviyoruz: Öncelikle bilinçli olaral ince alın çizgilerini maskelemesi açısından harikadır ve bu nedenle yüzünüz çok daha genç görünür. İkincisi ise kahküllü kütler aklımıza gelebilecek en sofistike ve güzel kadınlarla eşleşir.

Kıvırcık Pixie

Buklelerinizi kestirmek sadece sabah rutininizi yarıya düşürmez aynı zamanda saçlarınızı çok daha sağlıklı ve parlak yapar. Geçmişin tüm hasarlarından kurtulmak ve tek tük beyazları kapatmak için de oldukça etkili bir yöntemdir.

Kaynak: Doğan Burda 

Yayın tarihi: 30.07.2018

Arkadaşlarınızında İlgisini Çekebilir..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git