Gelin Babeti Modelleri

Gelinler için düğünün en zor ve en can alıcı kısmı yüksek topuklu ayakkabı üzerinde saatlerce durmaktır. Eğer günlük hayatta topuklu tercih etmiyorsanız bu sizler için zor olacaktır. Bu özel gününüzü rahat geçirmek isterseniz mutlaka yanınızda babet bulundurun. İsterseniz gelinliğin altına direk olarak babet giyebilirsiniz. Birbirinden şık tasarlanmış gelin babetlerini tercih edebilirsiniz. Çoğumuz gelin ayakkabısını bir daha asla kullanmıyor. Onun yerine herzaman kullanabileceğiniz babetler almak daha mantıklı olacaktır.

Bu yılın modası taşlar,pullar ve simlerdir. Gercekten bu yıl gelin olan arkadaşlarımız çok şanslı.Bu modası gelinlik altına giyeceğiniz gelin ayakkabısında kullanabilirsiniz. Eşinizle aranızda çok falza boy farkı yoksa düğününüzde gelin babeti giymek sizi kurtaracaktır. Sizlere gelin babeti hakkında birkaç tüyo vereceğim.

Gelin Babeti Nasıl Tercih Edilmeli ?

  • Babet alırken rahat ve kullanışlı olmasına dikkat edin.
  • Ayaklarınız yorgun haldeyken babet alırsanız tam ayağınıza uygun ölçüde almış olursunuz.
  • Silikon tabanlı tercih ederseniz daha rahat olursunuz.
  • Burnu sivri şekilde olan gelin babeti tercih ederseniz ayağınızı biraz sıkabilir.Bu modeldeki babeti almadan önce ayak uçlarınızı sıkıp sıkmadığına dikkat edin.
  • Gelinliğinizin rengine uygun şekilde gelin babeti tercih edin.

Sizlere yardımcı olabilmek için bir kaç gelin babeti modellerini araştırdık. Resimlerin üzerine tıklayarak modelleri görebilirsiniz.

Arkadaşlarınızında İlgisini Çekebilir..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git