Gizlilik Politikası

Tarif Mekanı’nın sunduğu hizmetler ve fikirler tamamen özgün olarak sadeceleştirilmiş bir biçimde sizlere sunulmuştur. Tarif Mekanı üzerinden iletişime geçtiğiniz mail adresleri tarafımızdan saklanmamakta olup haftalık olarak temizlenmektedir. Gönderdiğiniz mail de kullandığınız ip adresi zorunlu olarak saklanmaktadır. Tarif Mekanı’nın düzenlediği yarışma veya çekilişlere katıldığınız zaman size ait bilgiler gerekli mercilerle paylaşılabilir ve yarışma veya çekiliş sonucu açıklamak için kullanılabilir. Bilgilerinizin üçüncü şahıslar ile paylaşılmaması veya dağıtılmaması bizim tarafımızdan garanti altına alınmıştır. Bu korumanın değişmesi veya güncellenmesi durumunda Tarif Mekanı bu konudaki haklarını saklı tutar.

Bilgilerinizin korunması ve dağıtılmaması konusunda Tarif Mekanı büyük çalışma göstermektedir. Web sitesi üzerinde aldığımız önlemlerin yanı sıra diğer sunucu güvenliği gibi bir dizi konuda Tarif Mekanı azami çalışma göstermektedir. Bu bağlamda sakladğımız verilerin bulunduğu sisteme uzaktan izinsiz girilmesi ve bilgilerin bozulması veya dağıtılması konusunda Tarif Mekanı sorumlu tutulamaz. Siteyi her ziyaret eden kullanıcımızın ip adresini, kullandığı tarayıcıyı, işletim sistemini, bağlantı zamanını ve bağlı kaldığı süreyi Tarif Mekanı otomatik olarak kayıt etmektedir. İzninizin bulunmadığı bölümlerde yapılan değişiklikler veya sisteme zarar verecek davranışları Tarif Mekanı gerekli mercilerle paylaşabilir.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde bilgisayarınıza cokie olarak adlandırılan çerez bilgilerin bilgisayarınıza kayıt edilmesi sizler için sorun teşkil etmeyen verilerdir. Bu veriler basitleştirilmiş metinler ibaret olup bir sonraki girişinizde sitenin daha hızlı açılmasına ve sizi otomatik olarak tanıyabilmemize olanak sağlar. Tarif Mekanı belirli aralıklarla sitesine üçüncü şahısların reklam kodlarını ekleyebilir ve sitesinin linkini paylaşabilir bu eylemler sizleri zor duruma düşürecek veya sizlere zarar verecek işlemler kesinlikle değillerdir.

Bu Gizlilik Politikası ( sözleşme ) web sitemize yeni kategoriler veya özellikler eklendikçe sizlere herhangi bir bildiride bulunmadan değişebilir veya güncellenebilir. Bu nedenle sitemizi her ziyaret ettiğinizde Gizlilik Politikamızı gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.. Gizlilik Politikamız en son 13 / 08 / 2017 tarihinde güncellenmiştir.

 

 

Arkadaşlarınızında İlgisini Çekebilir..
Sayfa başına git