Sezonun Trend Kaban Modelleri

Sezonun Trend Kaban Modelleri
2 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 1.135 kez okundu.

2018-2019 kış döneminde de, geçtiğimiz yılda olduğu gibi çeşitli kaban modelleri ve renk alternatifleri bizi bekliyor. Klasik modellerden vazgeçmeyenler için klasik kesim ve renklerde kabanların yanında; klasik kabanların farklı desenler ile yorumlanmış halleri de mağazalarda yerini aldı. Geçtiğimiz sezonun çok sevilen suni kürk kabanlarına, hayvan desenleri ve koyun kürkü modelleri de eklendi. Tüm renk seçeneklerinde beli kuşaklı, erkek yakalı, çift düğmeli ya da maskülen kesimli modelleri bulmak mümkün.

Öncelikli olarak klasikten vazgeçmeyenler için siyah renk kabanlardan başlayalım.

‘Klasik modelleri severim ama siyah rengin dışına çıkmak isterim’ derseniz bej tonları imdadınıza yetişiyor. Beli kuşaklı modellerin yanında düz kesimli maskülen modeller de öne çıkanlardan.

İddialı olmak isteyenler ve leopar desen severler için mağazalarda bolca hayvan baskılı kaban modeli mevcut. İsterseniz suni kürklü yumuşak bir kaban ya da H&M’deki gibi klasik kesimli yünlü bir kaban tercih edebilirsiniz.

‘Suni kürk kabanları severim ama hayvan desenler bana biraz iddialı gelir’ diyorsanız düz renk ya da geometrik desenli modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu modellerin neredeyse her renk seçeneği mağazalarda yer alıyor.

Sahte kürklü kabanlara yeni eklenen koyun yünü dokulu kabanlar da başta toprak tonları olmak üzere her renk seçeneği ile satışta.

Ekose desenini sevenler için renkli kareli modeller tam size göre.

Sezonun bir diğer öne çıkan kaban modeli ise çift düğmeli kruvaze kabanlar. Bu kabanlarda ekose, hayvan desen, çizgili ya da klasik renkler gibi bir çok seçeneği mağazalarda bulabilirsiniz.

Hazırlayan: Vitrinde Ne Var

Yayın tarihi: 29.10.2018

Arkadaşlarınızında İlgisini Çekebilir..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git