Yeni Sezonda Milenyum Mavisi ve Tropikal Desenler Moda

Yeni Sezonda Milenyum Mavisi ve Tropikal Desenler Moda
22 Mayıs 2018 tarihinde eklendi, 580 kez okundu.

Milenyum Renkleri ve Ton Sür Ton Modası

2018 İlkbahar-Yaz sezonunda bol bol renk kullanacağımızı söylemek yanlış olmaz. Ayakkabıdan cekete, tişörtlerden pantolonlara kadar bu yıl erkeklerde en çok karşımıza çıkan renkler milenyum mavisi ve pembesi olacak. Aynı şekilde turuncu ve sarı gibi canlı renkler de dolabınızın olmazsa olmaz parçaları arasında yerini almaya hazırlanıyor. Takım elbiselerde ise bej ve gri tonlar özellikle bahar ve yaz aylarında sizi gündüzden geceye taşımaya hazırlanıyor. Bu sezon ton sür ton giyinmenin de moda olduğunu belirten Faruk Sağın Stil Danışmanlığı Ekibi, öne çıkan renklerin farklı tonlarını aynı anda giymenin şehirli erkek tarzına daha da karizma katacağını vurguluyor.

Tropikal Desenler ve Çizgiler Her Yerde

2018 yılının en şaşırtıcı ve ilgi çekici deseni tropikal desenler olacak. Çoğunlukla lazer baskılı olarak hem bisiklet yaka hem de polo yaka tişörtlerde karşımıza çıkacak tropikal desenler sezonu hareketlendiriyor. Sezonun ikinci ilgi odağı deseninin ise dikine çizgiler olduğunu açıklayan Faruk Sağın Stil Danışmanlığı Ekibi Bu sezon hem ceketlerde, hem de tişört ve pantolonlarda dikey çizgiler dikkat çekecek.

Keten ve Pamuk Karışımı Dokular

Bahar ve yaz aylarında nefes almasıyla ve rahatlığıyla keten ve pamuk karışımlı kumaşlar, bu sezonda ön planda olacak. Özellikle bu sene tek renk beyaz giymenin de oldukça moda olması ile birlikte baştan aşağı beyaz ya da bej keten kombinler yapmak tatil beldelerinin ruhuna ayak uyduracak.

Yayın tarihi: 05.03.2018

Arkadaşlarınızında İlgisini Çekebilir..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git