Yeni Trend: Eşofman Altı / Jogging Pantolonu

Yeni Trend: Eşofman Altı / Jogging Pantolonu
11 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 692 kez okundu.

Aslında uzunca bir süredir spor şıklık akımından ve bu akımın bizlere hediye ettiği moda trendlerinden dem vuruyorum. Bu durum önümüzdeki sezon da değişmiyor zira spor şıklık akımı moda dünyasındaki yerini iyiden iyiye sağlama alıyor.

2017 sonbaharının 2018 kışına sirayet ettireceği en mühim spor-şık trendlerin başında ise eşofman altı yada jogging pantolonları yer alıyor. 

Bu pantolonlar artık spor giyimin zaman ve mekan sınırı olmadığını bizlere gösteren önemli bir parça diye düşünüyorum. Zira, onu ofisten akşam yemeğine, pazar gezmesinden alışverişe taşımak bir kaç değişiklikle çok kolay.

Esasında, siz benim eşofman altı dediğime bakmayın… Bu pantolonlar bildiğimiz kumaş pantolonlar kadar kalıplı ve şık duruyor. Tek farkı yandaki olmazsa olmaz çizgileri… Zaten bu çizgiler de onları spor bir havaya büründüren yegane ayrıntı olarak dikkat çekiyor.

Yazın kısa üstlerle ve askılılarla giyilen bu pantolonlar, kışa geçerken kazak, sweatshirt, ceket, stiletto ve botlarla birlikte kombinleniyor. İşte sokak modasının yorumlarıyla eşofman altı trendi…

Kaynak: Gardropkedisi

Arkadaşlarınızında İlgisini Çekebilir..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git